Jak přesně vypadá výroba produktu po objednání?

Ve chvíli, kdy si navrhnete svůj motiv nebo si vyberete z již hotových potisků a odešlete nám objednávku, začínáme pracovat.

Zakázka je zkontrolována a schválena a pokud není třeba čekat na uhrazení zálohy (v případě objednávek nad 2 tisíce Kč), pouštíme se do práce. Tiskneme na různé předměty, ale hlavním zaměřením je oblečení. Podívejme se tedy na postup při tisku na tričko.

Přichází grafik

Pokud jste si zvolili kontrolu grafiky, podívá se na váš návrh grafik a ujistí se, že bude výsledek kvalitní. Zkontroluje především rozlišení, barvy a umístění obrázků. Pokud by přišel na nějaký problém, telefonicky či e-mailem se s vámi spojí a dohodnete se na řešení (nic navíc neplatíte).

Pokud si zvolíte konkrétní grafické úpravy (například oříznutí, odstranění pozadí, změnu barev či drobnou změnu motivu), grafik provede požadované úpravy a pošle vám návrh e-mailem ke schválení.

Kontrola skladu

Pokud je vámi vybraný typ trička přítomný, ihned jde do tisku.

Pokud zrovna na skladě chybí, nejprve ho musíme objednat. Dorazí obvykle druhý den, jelikož vyřizujeme hromadu objednávek a zboží k nám proudí nepřetržitě.

Jdeme na tisk

Tiskař se seznámí s produktem a vaším návrhem, vše zkontroluje. Tričko se očistí odchlupítkem a při 166 °C se na něj aplikuje impregnační vrstva, která se zažehlí (zafixuje či zasuší). To aby tisk dlouho vydržel. Následně se tričko natáhne na rám, vyměří se místo potisku a celý rám putuje do tiskárny.

Tisk začíná bílou barevnou vrstvou, ta zajistí, že původní barva trička nebude ovlivňovat barvy motivu. Pak jde na řadu samotný motiv. Vše se nakonec ještě zalisuje ve vysokoteplotním lisu nebo v horkovzdušné peci.

Je to, tiskař vše zkontroluje a tričko putuje dál.

Rychle k vám

A už tvoříme balíček. Dáme dohromady všechny produkty a zase pro jistotu vše zkontrolujeme (produkty, barvy, velikost potisku, kvalitu... zkrátka vše).

Balíček předáme vybranému dopravci a vás informujeme e-mailem a přiložíme i odkaz pro sledování zásilky.

Už druhý den by vám balíček měl dorazit udělat radost.

Jsme vám samozřejmě vždy k službám a rádi se vším poradíme. Kontaktujte nás kdykoliv.

Již moc nezbývá a můžeš se přátelům pochlubit novými věcmi

Precizně vyrobíme

Doladíme grafiku

Garantujeme kvalitu

Sami testujeme

Nejsme nováčci