Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít

Nezapomenutelná rozlučka!

Chystáte na rozlučku se svobodou nebo svatební párty?
Buďte naladění na pořádnou jízdu a vylaďte se! Nejdůležitější jsou totiž stylová trička pro celou partičku a originální dáreček pro zamilované novomanžele.
Od 5 triček máte u nás slevu 20 %. Vyberte si ze svatebních motivů nebo navrhněte vlastní stylová trička.

Vybrat tričko

Rozlučka se svobodou

Svědci a svědkyně pozor! Připravte nezapomenutelnou rozlučku se svobodou! Oblečte celou partu do stylových triček nebo si jen připíchněte odznáčky, ať každý hned pozná, že patříte k sobě.

Bridesmaid
Bridesmaid
15,99€
Keep calm
Keep calm
15,99€

Trička pro nevěstu a ženicha

Jste pozvaní na svatbu nebo snad chystáte přímo tu svoji? Pořiďte svatební trička pro nevěstu, ženicha nebo svědky. Stačí jednoduše upravit jméno a datum svatby a originální dárek je hotový.

Jsem nevěsta
Jsem nevěsta
15,99€
Loading nevěsta
Loading nevěsta
15,99€
Loading ženich
Loading ženich
15,99€
Nevěsta
Nevěsta
15,99€
Ženich
Ženich
15,99€
Game over
Game over
15,99€
Guľa na nohe
Guľa na nohe
15,99€
Další svatební trička

Svatební odznáčky

Svatebčanům se většinou přišpendlují tradiční krušpánky s mašličkou, proč to ale neudělat trochu moderněji a s vtipem? Rozdejte svatebčanům odznáčky se jmény ženicha a nevěsty a datem svatby. Na každý můžete navíc připsat jméno a vyhnout se tak neustálému představování. :)

ButtonMaly

Dárky s vlastním potiskem

Chcete vytvořit opravdu originální svatební dar? Pak popusťte uzdu své fantazii a vytvořte tričko nebo jiný produkt s vlastním potiskem přesně na míru budoucím novomanželům.