Společné foto

O nás

To že potláčame tričká, mikiny a darčekové predmety už viete. Ale čo ak Vám ponúkneme pohľad pod pokrievku našej firmy a ukážeme vám, ako to u nás chodí a kto vlastne naozaj sme? Prečítajte si náš príbeh a zoznámte sa s nami!

Naše hodnoty

Svobodný prostor

U nás máš svobodu vyjádřit se

Přátelská atmosféra

Jedeme na vlně přátelství, pojeď s námi

Humor nás baví

Každý ví, že s humorem jde všechno líp

Zdravý životní styl

Jakože jíme zdravě

Kdo stojí za T-shockem?

Miroslav Gajda

Marketing, vývoj

Převzal otěže vedení firmy po Pavlovi. Má navíc na starosti rozvoj webu a marketingu. Ve volném čase fotí a hraje na klavír.

Míra
Pavel

Pavel Vagner

Výroba, finance

Spolu s Mírou drží T-shock ve správném kurzu. Má v oblibě čísla, grafy a tabulky, ale rád si provětrá hlavu v oblacích při paraglidingu.

Darja
Darja Havigerová

Obchod, komunikace

Marťa
Martina Volfová

Logistika

Historie firmy

Jak to všechno začalo?

Dva kamarádi Pavel a Richard si při pohledu na vířící dav na taneční párty v olomouckém podniku Envelopa uvědomili, že (tehdejší) možnosti výběru originálního oblečení jsou velmi omezené. Napadlo je umožnit každému vytvořit si tričko s potiskem, aby se mohl originálně projevit a vyjádřit. Přibrali do týmu Tomáše, společně založili firmu T-shock a prostřednictvím Internetu zpřístupnili technologii přímého digitálního potisku oblečení pro širokou veřejnost.

2006

Nové služby

Trička s vlastním potiskem se prodávají skvěle a tak je čas přijít s novinkou – e-shop zdarma pro kohokoliv. E-shopeři začínají inkasovat provize z prodeje svých produktů a my objednávky odbavujeme. Postupně přidáváme i affiliate program a šíříme tak své jméno na internetu.

2007

Rošády

Původní trojka majitelů se rozpadá, zůstává jen Pavel a z nenápadného “ajťáka” Míry se stává společník. Plníme e-shop hotovými návrhy triček s vtipným potiskem, daří se nám, rosteme!

2011

Lámeme rekordy

Odbavujeme objednávku s pořadovým číslem 100 000 a přijímáme rekordních 400 objednávek za jediný den. Jedeme na maximum!

2015

Velké stěhování

Deset let v jednom bytě na Francouzské už nám stačilo – stěhujeme se! Zůstáváme věrní brněnskému “Bronxu” a přesouváme se do větších a lepších prostor, kde se cítíme skoro jako doma.

2016

Rozšíření technologie o sítotisk

Místo prázdninového oddechu si nadělujeme nový projekt – kupujeme sítotiskovou dílnu. Díky tomu můžeme nabízet tisk velkých zakázek za super ceny a kombinovat více potiskových technologií.

2017

Rozšíření tiskového parku

Nakupujeme nové tiskárny, abychom zvládli více než 100 tisků za hodinu.

2021

Stěhování a změna vizuální identity

Opět se stěhujeme. Stále jsme na Cejlu v Brně. Tentokrát konečně digitální i sítotisková dílna pod jednou střechou na stejném patře. Zárověň měníme logo i celý web.

2022

Jedeme dál

Jsme nadšení, že se nám daří plnit vaše přání, a že se stáváte součástí našeho příběhu. :) Sledujte nás a buďte u našich dalších úspěchů!

2023

Kde pomáhame?

Robiť dobré skutky nás baví a preto podporujeme celú radu skvelých projektov. Sme Dobrým Anjelom a tiež prostredníctvom spoločnosti Bona Helpo pomáhame ľuďom s hendikepom. Nezabúdame ani na štvornohých miláčikov a preto pravidelne podporujeme útulky pre psíkov a mačičky.

Brněnský Max
Buldočí naděje
Catmania
Dobrý anděl
Ekokom

Keď nepracujeme

Pridaj sa k nám

Páči sa ti, čo robíme a akí sme? Mrkni na ponuku voľných pracovných miest a rozšír náš tím! Alebo nás len sleduj na sociálnych sieťach, nech ti neutečie žiadna novinka z T-shocku.