Společné foto

O nás

To že potláčame tričká, mikiny a darčekové predmety už viete. Ale čo ak Vám ponúkneme pohľad pod pokrievku našej firmy a ukážeme vám, ako to u nás chodí a kto vlastne naozaj sme? Prečítajte si náš príbeh a zoznámte sa s nami!

Naše hodnoty

Svobodný prostor

U nás máš svobodu vyjádřit se

Přátelská atmosféra

Jedeme na vlně přátelství, pojeď s námi

Humor nás baví

Každý ví, že s humorem jde všechno líp

Zdravý životní styl

Jakože jíme zdravě

Kdo stojí za T-shockem?

Pavel

Pavel Vagner

Jednatel

Stojí v čele firmy od jejího založení a spolu s Mírou drží T-shock ve správném kurzu. Má v oblibě čísla, grafy a tabulky, ale rád si provětrá hlavu v oblacích při paraglidingu.

Miroslav Gajda

Marketing, vývoj

Nás vede k tomu, aby pro nás práce byla hrou. Programuje celý web, takže s jakýkoliv technickým zlepšovákem nebo zádrhelem běžíme za ním. Míra ale z každého problému vytančí v rytmu swingu a vždy s úsměvem.

Míra
Darja
Darja Havigerová

Podpora, více kusé objednávky

Marťa
Martina Volfová

Reklamace

Hanka
Hana Rambousková

Grafické práce

Zuzka
Zuzana Botková

Sponzoring, marketing

Historie firmy

2006 – Jak to všechno začalo?

Na začátku byli tři kamarádi – Pavel, Richard a Tomáš – při balení holek na párty je napadlo, že by bylo fajn, kdyby měli možnost zaujmout oblečením s vlastním potiskem. A tak vzniká T-shock a přináší možnost vytvořit si svůj originální potisk na tričko.

2007 – Nové služby

Trička s vlastním potiskem se prodávají skvěle a tak je čas přijít s novinkou – e-shop zdarma pro kohokoliv. E-shopeři začínají inkasovat provize z prodeje svých produktů a my objednávky odbavujeme. Postupně přidáváme i affiliate program a šíříme tak své jméno na internetu.

2011 – Rošády

Původní trojka majitelů se rozpadá, zůstává jen Pavel a z nenápadného “ajťáka” Míry se stává společník. Plníme e-shop hotovými návrhy triček s vtipným potiskem, daří se nám, rosteme!

2015 – Lámeme rekordy

Odbavujeme objednávku s pořadovým číslem 100 000 a přijímáme rekordních 400 objednávek za jediný den. Jedeme na maximum!

2016 – Velké stěhování

Deset let v jednom bytě na Francouzské už nám stačilo – stěhujeme se! Zůstáváme věrní brněnskému “Bronxu” a přesouváme se do větších a lepších prostor, kde se cítíme skoro jako doma.

2017 – Rozrůstáme se

Místo prázdninového oddechu si nadělujeme nový projekt – kupujeme sítotiskovou dílnu. Díky tomu můžeme nabízet tisk velkých zakázek za super ceny a kombinovat více potiskových technologií.

2018 – Jedeme dál

Jsme nadšení, že se nám daří plnit vaše přání, a že se stáváte součástí našeho příběhu. :) Sledujte nás a buďte u našich dalších úspěchů!

Kde pomáhame?

Robiť dobré skutky nás baví a preto podporujeme celú radu skvelých projektov. Sme Dobrým Anjelom a tiež prostredníctvom spoločnosti Bona Helpo pomáhame ľuďom s hendikepom. Nezabúdame ani na štvornohých miláčikov a preto pravidelne podporujeme útulky pre psíkov a mačičky.

Brněnský Max
Buldočí naděje
Catmania
Dobrý anděl
Ekokom

Keď nepracujeme

Pridaj sa k nám

Páči sa ti, čo robíme a akí sme? Mrkni na ponuku voľných pracovných miest a rozšír náš tím! Alebo nás len sleduj na sociálnych sieťach, nech ti neutečie žiadna novinka z T-shocku.