Reference od zákazníků

Robert Hrachiar – hasičskyšport.sk, 14. 5. 2019

S firmou T-shock, s.r.o. máme skvelé skúsenosti a jednoznačne odporúčame. Prístup pri jednotlivých objednávkach a komunikácia je skvelá a aj keď sme potrebovali niečo na poslednú chvíľu zmeniť v objednávke stále nám bolo vyhovené. Detaily a trvácnosť tlače je veľmi vysoká a naši zákazníci sú s kvalitou veľmi spokojní.

Radek Starý – Sterakdary, youtuber, 14. 5. 2019

Jakožto youtuber potřebuji pro své fanoušky reklamní předměty a zejména trička. Jsem s prací T shock natolik spokojen, že jsem doposud nevyužil služeb jiné firmy - což je....? let. Komunikace je fantastická - rychlá a operativní. Jsou schopni potisknout nejen trička, ale i látku, ze které se následně šijí polštářky s mým logem a navíc i takovou titěrnost, jako je stužka o rozměrech 2,5 x 1cm vkládaná do švu polštářku. Vždycky mi vyhledají optimálního dodavatele triček tak, aby cena nebyla brutální a přitom kvalita perfektní. Co dodat? Skvělí!!!!

Kids house, 22. 5. 2019

Vaky, ktoré sme si u vás objednali sú pekné s danou potlačou. Farby nám sedeli, celkovo je to vak, ktorý je šikovný pre detičky. Boli sme spokojný. Fotografiu žiaľ neviem doložiť. Ďakujeme veľmi pekne.

Jorik Švanda – Poletíme?, 6. 5. 2019

T-shock se nám stará o kompletní řešení e-shopu od webového rozhraní a příjmu objednávek přes výrobu až po odeslání zákazníkům. My se tedy nemusíme o nic starat.

Šárka Zahrádková – TIC Brno, 6. 5. 2019

T-shock pro nás realizoval potisk triček s motivem Janáček Brno. Potisk je kvalitní, zaměstnanci nám ochotně poradili s vhodnou technologií a zakázka byla realizována rychle a spolehlivě.

Alexej Tsarev – Bachata Magic z.s., 9. 4. 2019

Ještě jednou bych Vám rád poděkoval osobně za vstřícnost a profesionální přístup a celému vašemu týmu za obětavost. Neskutečně moc nám to pomohlo obšťastnit účastníky našeho festivalu. Potisk je velmi kvalitní a všichni chválí nejen kvalitu triček, ale právě i kvalitu potisku. Moc rádi se budeme na Vaši společnost obracet s dalšími zakázkami a doporučíme Vás i našim partnerům.

Jindřich Woytela – VUT Majáles trička, 6. 5. 2019

Děkujeme za zpracování triček i v tak krátkém termínu (3 pracovních dnů)! Trička posloužila perfektně a VUT tak vyhrálo nejen krále, ale i královnu brněnského Majálesu 2019.

Kristýna Födová – Strážnice 2018, 20. 6. 2018

Pro naši folklórní skupinu jsme si nechali tisknout trička na mezinárodní festival do Strážnice. Mohu jen doporučit. Tisk i trička jsou velmi kvalitní a pěkná. Za celou chasu mockrát děkujeme.

Vítězslav Carda – FLOBR, 27. 6. 2018

S firmou T-shock spolupracujeme už delší dobu a vždy jsme byli spokojeni jak s kvalitou, komunikací, tak dodacími lhůtami. Za náš klub můžeme určitě jen doporučit.

E-tronics