Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít
Vybarvovací trička a tašky Vybrať tričko

Vybarvovací antistresová trička

Znáte antistresové omalovánky? V posledních letech jsou velkým hitem právě proto, že při jejich vybarvování člověk zapomene na veškerý stres a dokonale se uvolní. My jsme se touto myšlenkou inspirovali a vymysleli jedinečná vybarvovací antistresová trička!

Popusťte uzdu fantazii a vymalujte si obrázek na tričku podle vlastních představ! Vybrat si můžete z několika motivů. V kurzu jsou nejvíce zvířata, ale pokud se chcete držet spíš při zemi, zvolte jednu z mandal.

V nabídce najdete pánská, dámská i dětská trička. Všechna v bílé barvě, aby na nich co nejlépe vynikly vaše barevné výtvory. Barvu trička si ale samozřejmě můžete snadno změnit.

Jak vytvořit originální tričko? Jednoduše! Ke každému vybarvovacímu produktu dostanete zdarma sadu fixů na textil, ty pak použijte dle libosti a rovnou můžete tričko nosit. Barvy není třeba nijak zažehlovat ani jinak fixovat. Samozřejmě jsou nevypratelné a stálobarevné.

Už žádná nudná trička z obchodu! Každé vybarvovací tričko je originál!

Vybarvovací tašky

Konec igelitovým taškám! Pořiďte si vlastní látkovou tašku s předtištěným motivem, který můžete vybarvit zcela podle svých představ. Kreativitě se meze nekladou!

Vyberte si z několika motivů, odpočiňte si při jejich vybarvování a pak už se jen radujte z hotového produktu. Látková taška je nejen šetrná k přírodě, ale také maximálně originální a hlavně univerzální! Odnesete v ní nákup, věci do posilovny nebo ji můžete nosit místo kabelky. Vybarvovací taška je ideální unisex kousek do každého šatníku.

Hledáte dárek pro kreativce? Pak je vybarvovací tričko nebo taška tou nejlepší volbou! Věnujete skvělý produkt a k tomu i dlouhé chvilky pohody, které obdarovaný stráví při jeho vybarvování.